Stel cookie voorkeur in

Team

Anne Willemen

Anouschka van der Doelen

Corien Lunter

Ellen van Hassel

Onderwijsassistente

evhassel@kcdewijboom.nl

Ellen Verstegen

Emmy van der Veen

Intern begeleider

evdveen@kcdewijboom.nl

Fouzia Lazar

Leerkracht en bovenbouwcoördinator

flazar@kcdewijboom.nl

Hanny Rijkers

Henny van der Schoot

Ingrid Maas

Jacqueline Kivits

Administratief medewerker

jkivits@kcdewijboom.nl

Lieke Maas

Linda Huibers

Leerkracht en rekenspecialist

lhuibers@kcdewijboom.nl

Manon van Berkom

Leerkracht en ICT

mvberkom@kcdewijboom.nl

Marian Kropman

Marieke Haffmans

Leerkracht en gedragsspecialist

mhaffmans@kcdewijboom.nl

Marit Huiskes

Marjet Duister

Mitchel Kivits

Vakleerkracht gym

mkivits@kcdewijboom.nl

Nel van den Boer

Leerkracht en taalspecialist

nvdboer@kcdewijboom.nl

Pauline Mutsaers

Leerkracht en onderbouwcoördinator

pmutsaers@kcdewijboom.nl

Riette van Pinxteren

Sylvia Spijkers

Leerkracht en meerbegaafdheidspecialist

sspijkers@kcdewijboom.nl

Thea van der Krieken

Onderwijsassistente

tvdkrieken@kcdewijboom.nl

Wilja van de Wildenberg