Stel cookie voorkeur in

Team

Angelique Klaassen

Anouschka van der Doelen

Leerkracht en bovenbouwcoördinator

Cecile Brinkhoff

Leerkrachtondersteuner

cbrinkhoff@kcdewijboom.nl

Chris Cornelissen

Vakleerkracht gym

ccornelissen@kcdewijboom.nl

Corien Lunter

Debbie van Houten

Intern begeleider

dvhouten@kcdewijboom.nl

Ellen van Hassel

Onderwijsassistente

evhassel@kcdewijboom.nl

Fouzia Lazar

Leerkracht en onderbouwcoördinator

flazar@kcdewijboom.nl

Golan Sachto

Hannie Pijnenburg

Hanny Rijkers

Henny van der Schoot

Inge van Straten

Jacqueline Kivits

Administratief medewerker

jkivits@kcdewijboom.nl

Lieke Maas

Linda Huibers

Leerkracht en rekenspecialist

lhuibers@kcdewijboom.nl

Manon van Berkom

Leerkracht en ICT

mvberkom@kcdewijboom.nl

Marian Kropman

Conciërge

Marieke Haffmans

Intern begeleider

mhaffmans@kcdewijboom.nl

Marit Huiskes

Michelle Smith

Nel van den Boer

Leerkracht en taalspecialist

nvdboer@kcdewijboom.nl

Riette van Pinxteren

Leerkracht

Simone van Kessel

Thea van der Krieken

Onderwijsassistente

tvdkrieken@kcdewijboom.nl

Wilja van de Wildenberg