Stel cookie voorkeur in

Team

Angelique Klaassen

Anouschka van der Doelen

MT, Leerkracht en bouwcoördinator

avddoelen@kcdewijboom.nl

Britt van Kemenade

Chris Cornelissen

Vakleerkracht gym

ccornelissen@kcdewijboom.nl

Corien Lunter

Ellen van Hassel

Onderwijsassistente

evhassel@kcdewijboom.nl

Golan Sachto

Hannie Pijnenburg

Hedwig Aendekerk

Henny van der Schoot

Inge van Straten

Jacqueline Kivits

Administratief medewerker

jkivits@kcdewijboom.nl

Linda Huibers

Leerkracht en rekenspecialist

lhuibers@kcdewijboom.nl

Manon van Berkom

Leerkracht en ICT

mvberkom@kcdewijboom.nl

Marian Kropman

Conciërge

Marieke Haffmans

MT en Intern begeleider

mhaffmans@kcdewijboom.nl

Marit Huiskes

Michelle Smith

Nel van den Boer

Leerkracht en taalspecialist

nvdboer@kcdewijboom.nl

Petra Drijkoningen

Riette van Pinxteren

Simone van Kessel

Thea van der Krieken

Onderwijsassistente

tvdkrieken@kcdewijboom.nl

Wilja van de Wildenberg